Cristiano Ronaldo zakłada swoją koszulkę dla fanów po zdobyciu bramki

W eliminacjach Pucharu Europy do Mistrzostw Świata we wczesnych godzinach porannych w czwartek Portugalia odwróciła Irlandię 2:1 z dwoma golami Ronaldo przed końcem. Ronaldo również świętował po zdobyciu bramki.

W 15. minucie meczu Ronaldo nie wykorzystał rzutu karnego, ale pod koniec Ronaldo strzelił dwa gole, aby pomóc drużynie się odwrócić. Podekscytowany zdjął koszulkę i świętował dziko, pokazując swoje mięśnie.

Tymi dwoma golami Cristiano Ronaldo strzelił 111 bramek w reprezentacji (180 meczów).Irański legendarny napastnik Ali Dei, który ma na koncie ponad 109 bramek, ustanowił światowy rekord męskiej reprezentacji w piłce nożnej.

Warto wspomnieć, że po meczu hiszpański „Marca” trafił na nagłówek „C Ronaldo wykonał historyczną klamrę: 2 główki na świecie, świętowanie w stylu Messiego”.

Gazeta podała, że ​​kluczem do zwycięstwa Portugalii były dwa gole głową Ronaldo, który świętował na sposób Messiego: zdejmij koszulki piłkarskie i pokaż ją kibicom.

W La Liga w sezonie 2016-17, po tym, jak Messi zdobył bramkę na stadionie Bernabéu, raz podniósł swoją koszulkę z numerem 10 przeciwko fanom na stadionie Bernabéu.

Warto wspomnieć, że w Superpucharze Hiszpanii 2017 Cristiano Ronaldo również popisał się swoją koszulką z numerem 7 w meczu z Barceloną po zdobyciu bramki na Camp Nou. A Ronaldo zdjął koszulkę dla uczczenia tych dwóch razy i otrzymał żółtą kartkę, aw 2017 roku został wysłany po kolejną żółtą kartkę za kolejne klapy.